exDesign

O firmie

„exDesign” jest autorską pracownią architektury wnętrz Eweliny Stępień. Projektowanie wnętrz jest nie tylko naszą pracą ale przede wszystkim jest powołaniem. Tworzymy przede wszystkim wnętrza nowoczesne ale nie tylko…również wnętrza klasyczne nie są nam obce, styl kolonialny, prowansalski… To inwestor decyduje i to on ma czuć się dobrze w zaprojektowanej przestrzeni.

Tworzone przez nas wnętrza są ściśle dopasowane do upodobań inwestora. My- architekci wnętrz- posiadamy wyobraźnię przestrzenną, która pozwala nam tak zaaranżować przestrzeń, by uniknąć kosztownych remontów i za pomocą kilku gestów przeobrazić przestrzeń.
Swoje usługi kierujemy do inwestorów nie pozostających obojętnymi na otaczającą ich przestrzeń, ceniących funkcjonalność wnętrza, dla których odpowiednia aranżacja wnętrza wpływa na komfort życia.
Mając na uwadze potrzeby i oczekiwania naszych klientów oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu projektowania wnętrz, począwszy od jednorazowych konsultacji.

Działamy na terenie całego kraju (szczególnie województwo łódzkie i mazowieckie) ale również poza jego granicami. Prowadzimy również projekty on-line.

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to niezwykła intuicyjność. To dzięki niej z łatwością potrafimy rozszyfrować preferencje inwestorów i stworzyć projekt szyty na ich miarę. Chcesz zmienić swoje wnętrze ale nie wiesz jak? A może brakuje Ci kilku dodatków by to, co masz zyskało niezwykły charakter? Nie wahaj się, z przyjemnością Ci pomożemy!

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • Tworzymy wnętrza w stylistyce dopasowanej do gustu inwestora
  • Nie narzucamy stylu
  • Proponujmy tylko takie rozwiązania, które sami wiemy jak zrealizować
  • Służymy pomocą i wsparciem dla wykonawców na etapie realizacji
  • Tworzymy szkic budżetu/ kosztorys by zmieścić się w budżecie klienta
  • Każdemu klientowi poświęcamy tyle czasu, ile potrzebuje
  • Robimy to z pasji, nie przymusu 😉
Ewelina Stępień

Architekt wnętrz

Projektantka, architekt wnętrz i architekt z wykształcenia.
Praktykę zdobywała współpracując z innymi projektantami wnętrz. W 2012 roku ukończyła I stopień studiów na kierunku architektura wnętrz Politechniki Łódzkiej z wyróżnieniem. W 2014 roku ukończyła II stopień studiów na kierunku architektura i urbanistyka, na w/w uczelni, z oceną celującą.

Od zawsze miłośniczka przytulnej i funkcjonalnej przestrzeni. Stara się do każdego projektu podejść indywidualnie biorąc pod uwagę wszystkie sugestie i upodobania inwestora. Stąd w jej projektach panuje duża różnorodność. Każdy projekt jest „szyty na miarę” danego inwestora. Satysfakcja pojawia się wtedy, gdy klient jest zadowolony ze realizowanego projektu a ona może sama zobaczyć efekt swojej pracy.

Prywatnie szalona podróżniczka i miłośniczka lotnictwa.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy